x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

For Eternitysnubní prsteny navěky

Letní výprodej

Využijte limitovanou slevu 10% na všechny snubní prsteny v hodnotě nad 5000 Kč. Sleva platí od 24. 6. do 21. 7. 2019.

Jak získat slevu?

Stačí v prvním kroku nákupního košíku kliknout na "slevový kód" a do políčka vložit:

Slevový kód: dfprsteny10

Nové snubní prsteny Eternity


Je pro nás velmi důležité držet krok s trendy, ale zároveň dbát na tradice a výrobní postupy. Proto přinášíme zcela novou kolekci snubní prstenů Eternity, která vychází z aktuálních módních trendů v oblasti snubních prstenů. Krásné zlaté snubní prsteny s diamanty nenechají v klidu žádnou nastávající nevěstu. 

Přesvědčte se sami


Snubní prsteny z růžového zlata

Zároveň jsme vyslyšeli požadavky mnoha nevěst, které měli zájem o snubní prsteny z růžového zlata. Proto nově nabízíme všechny prsteny nejen v bílém a žlutém, ale také v růžovém zlatě.

Snubní prsteny z růžového zlata


Podívejte se, jak bude vypadat vaše rytina

Přidali jsme i nové funkce. Asi nejzajímavější je nová možnost volby rytiny, kde si můžete vybrat konkrétní font (písmo). Napíšete jaký text chcete vyrýt, zvolíte si písmo, které se vám líbí a o zbytek se postaráme za vás. To vše samostatně pro dámský i pánský prsten.

Oblíbené snubní prsteny našich zákazníků

Inspirujte se prsteny, které nejčastěji kupují naši zákazníci. Na společnou cestu životem se vydalo s našimi snubními prsteny více než 2500 manželských párů.

Snubní prsteny z bílého zlata 4D30snubní prsteny ze žlutého zlata 4D30snubní prsteny z bílého zlata 3017snubní prsteny ze stříbra 3044

Přijďte si vybrat osobně

Máte zájem prohlédnout si naše šperky osobně, chcete poradit s výběrem nebo máte individuální přání a představu o prstenech? Neváhejte navštívit náš showroom v Liberci. Abychom se vám mohli věnovat naplno, domluvte si prosím osobních schůzku předem na naší bezplatné lince 800 677 776.

Pokud to k nám máte daleko, nevadí. I tak jsme pro vás připravii praktické rady, jak vybrat správný snubní prsten a jakou zvolit velikost.