x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Jak probíhá spolupráce s námi

Připravili jsme pro Vás přehledný návod jak správně propagovat affiliate program a získat tak zajímavý pasivní příjem. Vydělávejte snadno a rychle díky svým webovým stránkám, profilu na sociálních sítích nebo emailem. Cílem návodu je popsat hlavní možnosti propagace - zpětné odkazy nebo bannery. Zároveň přinášíme pár rad, jak správně propagovat affiliate program.

1. Registrace

Na začátek je nutné se zaregistrovat, vyplnit všechny údaje a počkat na ruční schválení účtu. Registrace Vám zabere maximálně minutu.

2. Přihlášení

Po registraci a schválení účtu se můžete přihlásit do Vaší administrace, kde najdete nejen reklamní prvky, ale časem také podrobné statistiky prokliků, konverzí (objednávek ) a další informace.

3. Vyberte si reklamní formát

V levém menu Vaší administrace klikněte na "Reklamní kampaně" a vyberte si kampaň a poté klikněte na vybranou sadu reklamních prvků. Vyberte si XML feed, textový odkaz, banner nebo iframe formulář na výrobu snubních prstenů na zakázku. Pokud si vyberete jakýkoliv z reklamních prvků, stačí zkopírovat daný odkaz, ten už automaticky obsahuje Vaše ID, díky kterému systém rozpozná, že zákazníky přišel právě od Vás.

a) Textový odkaz

Každý asi ví, co je to textový odkaz, známý také jako zpětný odkaz. Odkaz z Vaší administrace stačí zkopírovat a vložit do textu (tematického článku), do komentáře (ale pozor na SPAM), na Facebook (a další sociální sítě jako je Twitter, Youtube apod.), webovou stránkublog či do emailu, pokud vlastníte databázi kontaktů (nutné mít svolení se zasíláním obchodních sdělení, platí stejně jako u komentáře pozor na SPAM). Zvládnete vložit sami bez pomoci programátora.

V případě SPAMu lze Váš účet okamžitě zrušit bez náhrady a vyplacení provizí. SPAM se řídí zákonem č. 480/2004 Sb. a na jeho dodržování dohlíží nejen provozovatel affiliate programu, ale hlavně Úřad pro ochranu osobních údajů.

b) Banner

S bannery je to podobné jako s textovým odkazem, stačí zkopírovat URL adresu vybraného banneru a vložit jí na stránky, blog apod. Bannery je vhodné měnit dle sezónnosti. Před Vánoci nabízíme tematické bannery, stejně jako před Valentýnem a dalšími významnými svátky. U banneru je nutné vybrat ten správný a hlavně ho umístit na správné místo na stránkách. V patičce či někde zapadlý banner nebude přinášet mnoho konverzí (objednávek). Nejlepší je hlavička stránky nebo strany. Důležité je také umístit banner skrze celý web, ne jen například na hlavní straně nebo nějaké podstránce. Zvládnete vložit sami bez pomoci programátora.

c) XML feed

XML feed s kompletním sortimentem www.dfprsteny.cz. XML feed je vhodný pro provozovatele internetových obchodů, srovnávačů zboží apod. Zboží si vyberou zákazníci přímo na Vašich stránkách, až při objednání jsou přesměrováni do našeho nákupního košíku. Poslední krok tedy provádějí na stránkách Dfprsteny.cz. 

Při implementaci na stránky je nutné si celý XML feed rozbalit a za jednotlivé produkty (URL) dosadit své affiliate ID.

d) Poptávkový formulář na výrobu snubních prstenů na zakázku

Pomocí iframe lze umístit na vaše stránky poptávkový formulář na zakázkovou výrobu snubních prstenů přímo na míru. Zákazníci si přímo na Vašich stránkách popíši představu (včetně možnosti vložit skicu, fotografii apod.), jak by měli prsteny vypadat a odešlou. V případě, že dojde k potvrzení objednávky a zaplacení, je vám připsána provize. Podrobnosti o výrobě naleznete na této stránce https://www.dfprsteny.cz/cz/kolekce/individualni-pristup/.

4. Přehled konverzí a statistik

Pokud jste splnili první tři kroky, tak jste úspěšně nastavili affiliate program a už vyděláváte. Pokud máte s čímkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na affiliate@danfil.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s nastavením.

Statistiky prokliků a přehled konverzí (objednávek) naleznete v administraci také, v levém menu - "Statistiky", kde lze zvolit časové období, které Vás zajímá a prohlednout si statistiky prokliků, včetně konverzí (objednávek). 

Nezapomeňte, že každá konverze musí být ručně schválena a vždy se čeká na zákonné lhůty, např. 14-ti denní lhůta (od převzetí zásilky), kdy může zákazník vrátit zboží bez udání důvodu.

5. Fakturace

Není nutné mít živnostenský list!

Nejpříjemnější část celé spolupráce, i když pro někoho možná ne, protože nemá živnostenský list. Nebojte, žádný problém. Nabízíme další dvě možnosti, jak provizi vyplatit. 

První varianta je známá "Dohoda o provedení práce" omezená maximálním příjmem 10 000,- za rok. Druhá varianta je možnost vybrat si za schválené provize zboží z našeho internetového obchodu www.dfprsteny.cz. Druhá varianta je určitě zajímavá pro ty, kteří nemají až tolik konverzí (objednávek).

Fakturace v případě faktury probíhá tak, že vystavíte fakturu a nahrajete jí do administrace. V levém menu naleznete kategorii "Fakturace". Sem vaší fakturu vložíte. Doporučujeme přečíst přehledný návod přímo od Affilboxu, který administraci spravuje/provozuje - https://www.affilbox.cz/jak-funguje-fakturace/

V případě výběru zboží z našeho internetového obchodu či proplacení na základě dohody o provedení práce oslovte affiliate managera na adrese affiliate@danfil.cz.

DPH a affiliate program

Provize jsou vždy vypočítávány z ceny zboží/služby bez DPH. Neplátce vystavuje fakturu na částku uvedenou v administraci. Plátce si pak k částce připočte DPH.

6. Další informace o partnerském programu Dfprsteny.cz

Víte v čem se lišíme od konkurence? Nebo kdo je naše cílová skupina? Přečtěte si přehledné shrnutí v čem je náš partnerský program unikátní a kdo jsou naši zákazníci.

Kdo je naše cílová skupina?

Všichni, kdo plánují svatbu. Nabízíme levné snubní prsteny i luxusní s diamanty. Vybrat si tedy mohou všichni bez rozdílu finančních možností.

Proč spolupracovat právě s Dfprsteny.cz?

Jsme český výrobce šperků s tradicí od roku 1992. Na českém a slovenském trhu se pohybujeme více než 20 let, a tak velmi dobře víme, co zákazníci chtějí. Provozujeme také další internetové obchody www.brilianty.czwww.danfil.cz. Nejsme tedy žádní přeprodejci. Naší předností je krátká dodací lhůta a vyřízení úprav nebo reklamací. Vyrábíme také šperky na zakázku.

Návod na Affilbox

Kompletní návod na práci s Affilbox.cz, přes který provozujeme náš affiliate program, naleznete na této stránce https://www.affilbox.cz/category/navody/.

Obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky naleznete v sekci spolupráce - https://www.dfprsteny.cz/spoluprace/obchodni-podminky-affiliate/