x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Partnerský programSnubní prsteny Danfil

Spolupracujte přímo s českým výrobcem Danfil. Na trhu se šperky jsme již od roku 1992.

V současné době nabízíme tři základní kolekce snubních prstenů:

Basic - Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou, válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenami. Lze je osadit diamanty nebo zirkony.

Casting - Prsteny z této kolekce jsou vyráněby speciální technologií lití do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory na prstenou jsou povrchovou úpravou, která je vytvořena smaltováním.

Eternity - Luxusní snubní prsteny s diamanty.

Vybírat můžete z více než 200 modelů snubních prstenů. Díky dlouholetým zkušenostem víme, co zákazníci žádají a očekávají. To je velkou předností našeho partnerského programu. Jako výrobce snadno reagujeme na změny na trhu, bez problémů vyřešíme reklamace či úpravy šperků.

Proč spolupracovat s Dfprsteny.cz?


Jak se můžete stát našimi partnery?

Stačí se zdarma a bez dalších poplatků v budoucnu zaregistrovat na https://partner.dfprsteny.cz/prihlaseni/. Registrace vám zabere minutu. A včetně nastavení můžete vydělávat již během několika minut. Registrace schvalujeme ručně. Přečtěte si před registrací obchodní podmínky.

15 % provize z každé objednávky

Z každé zaplacené objednávky od nás obdrží provizi v podobě 15 %. Díky dobrému konverznímu poměru a platnosti cookies na 60 dní s naším affiliate programem opravdu vyděláte. Minimální částka pro vyplácení odměny je 500 Kč. Provize jsou vypláceny z částky bez DPH. Návod jak fakturovat provize naleznete zde.

Jaké máte možnosti reklamy?

Vybrat si můžete z několika variant. Reklamní formáty pravidelně aktualizujeme a upravujeme, dle sezónnosti. Nabízíme i možnost úpravy vzhledu reklamy dle vašich stránek. Není dovoleno propagovat pomocí PPC kampaní v AdWords, Sklik ani Facebook Ads s odkazy přímo na naše stránky.


Nadstandardní podmínky pro vybrané partnery

V případě exkluzivity propagace našich prstenů je možné se domluvit na výhodnějších podmínkách, např. navíc prodloužená platnost cookies, vyšší provize a další výhody.

Zajímají vás další informace, potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či radou na emailu: affiliate@danfil.cz. Budeme také rádi za vaše podněty a připomínky. Doporučujeme si přečíst i návod, jak správně propagovat náš partnerský (affiliate) program.

Přihlásit se