x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

O snubních prstenechInformace, které potřebujete vědět

Nejvýraznější vzpomínkou na náš svatební den je pro nás zajisté snubní prsten. Pokud chcete, aby vám ten váš vydržel po dlouhá léta stále krásný nebo se chcete dozvědět další zajímavé informace, které se snubními prsteny úzce souvisí, nahlédněte do našich krátkých článků, které jsme pro vás připravili.

Kde správně nosit snubní prsten

Kde správně nosit snubní prsten

Má se nosit snubní prsten na prsteníčku pravé, nebo levé ruky? A co se stane se zásnubním prstenem po svatbě?
Nejednomu z nás se před svatbou v hlavě honí podobné otázky. Proto se vám pokusíme pravidla nošení těchto významných prstenů trošku přiblížit. 

Dozvědět se více
Materiály

Materiály

Snubní prsteny nejsou jen obyčejné šperky, jsou pro nás symbolem významného pouta mezi námi a naším životním partnerem. Jsou pro nás také připomínkou dne, kdy jsme toto pouto stvrdili a řekli si své ano. Snubní prsteny budeme nosit celý život, jejich výběru bychom proto měli věnovat co největší pozornost.

Dozvědět se více
Historie a význam

Historie a význam

Snubní prsteny dnes pro většinu z nás patří k neodmyslitelné součásti svatby. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, proč tomu tak vlastně je a kde má tato tradice svůj počátek?

Dozvědět se více
Jak pečovat

Jak pečovat

Přestože jsou vaše šperky vyrobeny z kvalitního materiálu a osazeny odolnými diamanty, neznamená to, že není potřeba se o ně starat. Pokud budete dodržovat základní zásady péče o ně, vydrží vám dlouho krásné a lesklé.

Dozvědět se více
Diamanty a zirkony

Diamanty a zirkony

Pokud jste se rozhodli, že budete chtít svůj snubní prstýnek ozdobit nějakým zářivým kamínkem, doporučujeme vám volit mezi diamanty a zirkony. My jsme pro vás připravili důležité informace o každém z nich.

Dozvědět se více
Profily snubních prstenů

Profily snubních prstenů

Snubní prsteny patří mezi šperky, ke kterým se váže hluboká citová vazba, a proto se je většina lidí snaží nosit co nejčastěji. Proto je vhodné vybrat takový prsten, který bude zároveň pohodlný i vzhledově atraktivní.

Nejoblíbenější a dá se říci i nejklasičtější je půlkulatý profil, který je pohodlný a zároveň vhodný na osazený zirkony nebo diamanty. Pokud hledáte ideální poměr mezi trendy designem a pohodlím nošení, tak je dobrou volbou plochý profil.

Dozvědět se více
RYTÍ DO SNUBNÍCH PRSTENŮ

RYTÍ DO SNUBNÍCH PRSTENŮ

Rytiny do snubních prstenů jsou krásnou záležitostí. Místo sériového prstenu učiní váš snubní prsten jedinečným a osobitým, protože text si zvolíte vy sami. A právě tento text, který je pro vás důležitý, symbolizuje vaší lásku a citové pouto, které vás s partnerem pojí. Oblíbené jsou monogramy spolu s datem svatby, nebo jména novomanželů.

Dozvědět se více