x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Individuální přístup Snubní prsteny na zakázku

Originalitě se meze nekladou. A obzvlášť ne na vaši svatbě. Chcete mít snubní prsteny, které každý nemá? Navštivte náš showroom v Liberci.

Budeme se vám osobně věnovat a vyslechne vaše přání, provede vás všemi kroky při výběru snubních prstenů, budete si moci vyzkoušet na vlastní kůži, který materiál, profil nebo šířka prstenů vám nejlépe vyhovuje. Máme pro vás k dispozici vzorky jednotlivých materiálů, profilů, šířek a povrchových úprav prstenů, také si můžete prohlédnout různé fasování kamenů.

Pokud máte vlastní představu toho, jak by měly vaše snubní prsteny vypadat stačí nám pouze obrázek k tomu, abychom pro vás vytvořili stejné nebo podobné prsteny, přesně podle vašich představ. Vyrobíme vám snubní prsteny i z vašeho zlata.

JAKÝ JE POSTUP? VELMI JEDNODUCHÝ..

img

Krok 1

Upřesníme si představu

Pokud jste z Liberce nebo okolí, nebo máte jen cestu okolo, domluvte si s námi schůzku u nás na firmě. Osobně se vám budeme věnovat a projdeme společně vaše nápady a cíle a navrhneme optimální řešení.

Pokud pro vás osobní schůzka není vhodná varianta, vyplňte formulář v dolní části této stránky, pošlete nám vaší představu formou skici, nebo fotografie šperků, které se vám líbí a naznačte vaše představy. Co nejdříve se vám ozveme s otázkami pro upřesnění a dojdeme ke společné představě. Nebo nás můžete kontaktovat na naší bezplatné lince 800 766 667 či emailem na info@danfil.cz

img

Krok 2

Zaslaní návrhu ke schválení

Jakmile víme, jak by měly vaše prsteny vypadat a jakou máte představu o ceně, vypracujeme pro vás vizualizaci prstenů ve 3D modelovacím programu a zašleme vám ji k odsouhlasení spolu s cenovou nabídkou.

Krok 3

Výrobní proces

Pod odsouhlasení návrhu se zlaté české ručičky pouští do práce a celý tým pracuje na tom, aby prsteny měli co nejvyšší kvalitu. Navíc budete mít přístup do našeho komunikačního systému, kde naleznete souhrn vaší objednávky a můžete zde zjistit, v jaké fázi se vaše snubní prsteny nachází.

img

Krok 4

Doručení šperků k vám

Ihned po vyhotovení vás kontaktujeme a domluvíme se na způsobu předání a platby a poté odesíláme k vám.

Nebo si prsteny můžete ihned vyzvednout osobně. Sami víme, jak je člověk netrpělivý a těší se, až mu nová věc dorazí domů. Uděláme maximum proto, abyste prsteny obdržely co nejdříve a nádherně zabalené.

PODÍVEJTE SE, CO JSME JIŽ VYROBILI

KONTAKTUJTE NÁS

...a budete již nadosah nádherným a originálním snubním prstenům. Stačí vyplnit krátký formulář, do přílohy vložit inspirační fotku nebo vlastní skici a náš tým 3D grafiků vám navrhne snubní prsten přesně podle vašeho přání. 

Často kladené dotazy

Co ode mne k zakázkové výrobě potřebujete?

K vytvoření šperku dle vašich představ nám stačí odpovědět na několik otázek, buď na základě vyplněného formuláře, zaslaného emailu nebo po telefonické konzultaci. Pokud však budete moci zaslat i náčrtek vlastní rukou nebo náhled šperku, jenž vás zaujal, určitě nám pomůže k rychlejší představě o tom, jak byste si šperk představovali. Základními informacemi bývají vždy materiál, kameny, rozměry a tvar. Na základě podrobnější komunikace pak zjistíme o vaší představě více pro vypracování 3D návrhu daného šperku.

Jaké materiály na výrobu šperků používáte?

K výrobě šperků používáme výhradně bílé či žluté 14kt zlato o ryzosti 585/1000. Bílé zlato vždy pokovíme vrstvou rhodia. Dle přání a možností zákazníka osadíme šperky zirkony, brilianty, případně i perličkami. Není pro nás problém zkombinovat šperk s keramickým smaltem.

Jaká je cena snubních prstenů na zakázku?

Cena prstenů na zakázku závisí na výběru použitého materiálu a na jeho váze, standardně je cena 2000 - 2500 Kč za jeden gram použitého 14kt zlata, dále se cena odvíjí od množství a kvalita zasazených kamenů, budete-li si přát prsteny ozdobit diamanty či zirkony.

Jak je to s platbou u zakázkové výroby?

Před zahájením výroby je zákazníkům účtována nevratná záloha ve výši 1 000 - 2 000 Kč za grafickou vizualizaci, u zakázek v cenové hodnotě nad 10 000 Kč je však z ceny šperku odpočítána. Standardně můžete hradit cenu hotového šperku až při jeho převzetí. Pokud by se jednalo o nadstandardní zakázku patřící do vyšší cenové kategorie, nebo by byl například použit briliant o hmotnosti nad 0,30ct, přikláníme se k uhrazení zálohy na zhotovení šperku dle zakázky v minimální výši 30% z odhadované ceny. Zbylá část by pak byla dle domluvy a volby zákazníka doplacena buď dobírkou při převzetí zásilky, převodem, nebo hotově při osobním vyzvednutí. O tom, jestli bude záloha vyžadována, budete informování hned, jakmile zjistíme všechny požadavky na Váš vysněný šperk.

Je možné snížit cenu dodáním vlastního zlata?

Ano, tuto možnost máte. Vámi dodané zlato překontrolujeme, zvážíme a nabídneme vám cenu podle jeho váhy a aktuálního denního kurzu zlata. Tato částka bude odečtena z celkové ceny vašich snubních prstenů.

Jak dlouho potrvá vyhotovení snubních prstenů?

Po odsouhlasení navrženého designu, se okamžitě pouštíme do práce, samotná výroba prstenů trvá 3-4 týdny. Pokud jste se ale rozhodli pro výrobu snubních prstenů na poslední chvíli, můžeme vám vyrobit prstýnky expresně, budeme se snažit 100% vyhovět vašim přáním a požadavkům, tak abyste byli nadmíru spokojeni.

Máme výročí svatby a rádi bychom si nechali naše prsteny upravit nebo vyrobit nové, je to možné?

Vašim snubním prstenům můžeme dát novou tvář, můžeme je například osadit krásnými diamanty nebo je zdokonalíme o prvky, které si budete přát. Také vám můžeme navrhnout nové přímo na míru. (Nechte se inspirovat článkem Jak vybrat šperk na výročí.)

Vztahuje se na zakázkovou výrobu reklamace a celoživotní servis firmy Danfil Jewlellery?

Pokud dojde k poškození vašich snubních prstenů, můžete nám je dovést nebo zaslat na reklamaci, jejich stav posoudíme a kontaktujeme vás s termínem vyřízení reklamace. Reklamační řád je stejný jako na ostatní šperky zakoupené ve firmě Danfil. Reklamační řád Zároveň je možné nám snubní prsteny zaslat či dovézt v rámci celoživotního servisu pro obnovu povrchové úpravy či její změnu, například z lesku na mat. Dokonce vám zdarma i zmenšíme či zvětšíme velikost. Na zakázkovou výrobu se však nevztahuje možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu.

Co když se mi výsledný šperk nebude líbit?

Váš šperk bude zhotoven na základě odsouhlasené 3D vizualizace, kdy potvrzením a odsouhlasením výroby schválíte vzhled šperku včetně jeho proporcí a ceny, které vám budou zaslány spolu s návrhem. Díky propracované vizualizaci je velmi dobře představitelné, jak bude výsledný šperk vypadat ve skutečnosti. Je skoro nepravděpodobné, že by šperk nesplňoval očekávání zákazníka. Pokud by k takové situaci přeci jen došlo, byla by při předání vypočtena minimálně částka pokrývající částečně náklady spojené s vizualizací a výrobou šperku.

Co když mi nebude sedět velikost prstenu?

Vždy nabízíme ke všem u nás vyrobeným prstenům první úpravu velikosti zdarma, u některých na zakázku zhotovených prstenů je však úprava velikosti velmi komplikovaná, a proto je potřeba před započetím výroby zjistit co nejpřesnější velikost prstenu. Pokud tedy nemáte možnost nás osobně navštívit, zašleme vám měřící pásek Multisizer , díky kterému velikost snadněji zjistíte a případně pak ještě můžete navštívit pro porovnání některé ze zlatnictví ve vašem okolí a nechat si zjistit a potvrdit velikost měřícími kroužky.

Proč nakupovat u nás

Rytí zdarma

Rytí zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Krabička zdarma

Krabička zdarma

Přímo od výrobce

Přímo
od výrobce