x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Výběr snubního prstenuUžitečné rady


Osobní vkus

Při výběru snubního prstenu byste se měli řídit především vlastním vkusem. Budete to právě vy, kdo bude snubní prsten stále nosit a bude ho mít stále na očích. Naše snubní prsteny jsme rozdělili do 3 kolekcí. Jednoduché, klasické snubní prsteny naleznete v kolekci Basic a originální, netradiční prsteny si můžete vybrat v kolekci Casting. Luxusní snubní prsteny představuje kolekce Eternity. Svá specifika má i výběr pánského snubního prstene. Pro klienty, kteří mají vlastní představu, jak by měl snubní prsten vypadat, nabízíme službu Individual, poradíme vám a společně vytvoříme prsten přesně podle vašeho přání, pokud si vyberete tuto možnost, prosím, kontaktujte nás na zákaznické lince 485 110 116.

Materiály

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru snubního prstenu je materiál, ze kterého je vyroben. V naší nabídce si můžete vybrat z různých druhů materiálu - bílé zlato, žluté zlato nebo růžové zlato. Dále máte možnost kombinace barev zlata. O charakteristikách jednotlivých materiálů si můžete přečíst v článku o zlatě.

typy materiálů a barvy snubních prstenů

Profil

Příjemné nošení prstýnku převážně ovlivňuje právě jeho profil. Je pro vás pohodlnější, když je prstýnek zevnitř plochý, nebo kulatý? Pokud si nejste jisti, jaký profil zvolit, nezoufejte, přichystali jsme pro vás stručný přehled všech profilů prstýnků, které u nás najdete.

profily snubních prstenů

Šířka snubního prstene

Někomu můžou více vyhovovat prsteny úzké a někomu naopak široké. Šířka snubních prstenu záleží především na velikosti vašich rukou. Užší snubní prsteny se hodí pro štíhlé prsty. Naopak širší prsteny doplňují lépe prstyspíše silnější. Podstatné samozřejmě je, aby se vám snubní prsten líbil a byl vám pohodlný.

šířka snubních prstenů

Jak poznat správnou šířku:

Pro přesnější představu si na našich stránkách můžete vytisknout zkušební pásky šířek prstenů. Tak nejlépe zjistíte, která šířka se nejvíce hodí právě pro vaše ruce.


Povrch

Každý snubní prsten z našich kolekcí je vyráběn s lesklým povrchem. Jestliže byste raději zvolili jiný typ povrchu, zavolejte na naši zákaznickou linku (485 110 116) nebo napište na info@danfil.cz, vaší objednávku upravíme podle vašeho přání. Mezi další typy povrchu prstenů, které nabízíme, patří povrch pískovaný, broušený, drásaný či ice.

typy povrchů snubních prstenů

Kameny

Pokud se rozhodnete, že chcete svůj snubní prsten více zvýraznit, můžete jej ozdobit zirkony nebo diamanty. Vyberte si z naší kolekce Casting , ve které jsou již všechny prsteny osazeny. Také si můžete vybrat některý z prstenů z kolekce Basic a sami se rozhodnout, kolika kameny a jakým způsobem bude osazen. V případě osazování prstenů z této kolekce však jde vybrat pouze diamanty.

Pokud jste se rozhodli pro osazení vámi vybraného prstenu z kolekce Basic, kontaktujte nás prosím.

Velikosti prstýnků

Výběr správné velikosti snubního prstenu patří k nejčastějším dotazům našich zákazníků. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod zaměřený pouze na výběr velikosti.

Snubní prstýnky a jejich cena

Cena snubních prstenů se odvíjí hlavně od zvoleného materiálu a jeho množství. Dále pak cenu ovliňují drahé kameny, jako jsou například diamanty. Pokud máte specifická přání, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte náš showroom v Liberci.

Domluvit si osobní schůzku v showroomu