x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Jak měřit velikost?snubního prstenu

Výběr snubního prstenu je důležitou součástí příprav na jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě – svatbu. Tento prsten by vám měl zůstat po celý život jako připomínka vašeho životního partnera a nezapomenutelného dne, ve kterém jste svoji lásku stvrdili. Protože vám chceme vybírání prstenů co nejvíce usnadnit, nachystali jsme pro vás informace týkající se jejich velikostí.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA KLENOTNÍKA

Jedná se o ten nejjistější a nejpřesnější způsob, jak zajistit, aby vám snubní prsten co nejvíce vyhovoval. Velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu a velikost prstenu přesně změříme a vyzkoušíme, případně vám také poradíme s výběrem prstenů

VLASTNÍ MĚŘENÍ s multisizerem

Měření multisizerem je velmi přesné a pohodlné. Proužek Vám zašleme vámi vybraným dopravcem. Objednat si ho můžete ZDE. Pokud u nás nakoupíte, odečteme vám částku za multsizer. Nebo si stáhněte soubor s meřícími pomůckami.

Jak pracovat s Multisizerem?

01.

Navlékněte si proužek na prst, provlékněte a utáhněte. Prst musí být lehce utažený a přetažení proužku přes kloub musí vyžadovat mírné úsilí a odpor.

02.

Podívejte se na lupu, pod kterou uvidíte požadovaný průměr v milimetrech.

03.

Zkuste si s proužkem zatnout ruku v pěst a zmáčknout. Vyzkoušejte, jestli vám nejde přetažení proužku příliš snadno (prstýnek by mohl vypadávat) nebo naopak příliš těžce. Nasaďte si proužek ráno i večer. Tím zajistíte co nejvyšší přesnost při výběru velikosti.

04.

Až budete spokojeni s výběrem velikosti, můžete bez obav objednat vámi vybrané snubní prstýnky. Multisizer považujte jako malou pozornost od nás.

měření velikosti snubních prstenů

CO SE STANE, KDYŽ ZVOLÍM ŠPATNOU VELIKOST?

Přestože jsou předchozí možnosti, jak zvolit správnou velikost, velmi přesné, i tak se může stát, že po čase zjistíte, že vám úplně nevyhovuje. Nevěšte však hlavu, budeme se maximálně snažit, abychom společně s vámi tento problém vyřešili.


Velikost prstenů se dá upravit až o dvě velikosti, ale s několika omezeními:


lze upravit pouze prsteny kulatých tvarů, atypické tvary bohužel ne

nelze upravit prsteny s více kameny - hrozí tak jejich poškození

stříbrné snubní prsteny upravit nelze, při změně velikosti by praskly

prsteny s rytinou nejdou upravit, jelikož by se tak poškodil vzhled písma