x

Zapomenuté heslo

Zadejte vaši e-mailovou adresu na kterou zašleme nové heslo.

Jak měřit velikost?snubního prstenu

Výběr snubního prstenu je důležitou součástí příprav na jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě – svatbu. Tento prsten by vám měl zůstat po celý život jako připomínka vašeho životního partnera a nezapomenutelného dne, ve kterém jste svoji lásku stvrdili. Protože vám chceme vybírání prstenů co nejvíce usnadnit, nachystali jsme pro vás informace týkající se jejich velikostí.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA KLENOTNÍKA

Jedná se o ten nejjistější a nejpřesnější způsob, jak zajistit, aby vám snubní prsten co nejvíce vyhovoval. Velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu a velikost prstenu přesně změříme a vyzkoušíme, případně vám také poradíme s výběrem prstenů

VLASTNÍ MĚŘENÍ s multisizerem

Měření multisizerem je velmi přesné a pohodlné. Nebojte se nezávazně zažádat o jeho zaslání. Stačí, když nám vyplníte formulář a my vám ho rádi ZDARMA zašleme. Nebo si stáhněte soubor s meřícími pomůckami.

Jak pracovat s Multisizerem?

01.

Navlékněte si proužek na prst, provlékněte a utáhněte. Prst musí být lehce utažený a přetažení proužku přes kloub musí vyžadovat mírné úsilí a odpor.

02.

Podívejte se na lupu, pod kterou uvidíte požadovaný průměr v milimetrech.

03.

Zkuste si s proužkem zatnout ruku v pěst a zmáčknout. Vyzkoušejte, jestli vám nejde přetažení proužku příliš snadno (prstýnek by mohl vypadávat) nebo naopak příliš těžce. Nasaďte si proužek ráno i večer. Tím zajistíte co nejvyšší přesnost při výběru velikosti.

04.

Až budete spokojeni s výběrem velikosti, můžete bez obav objednat vámi vybrané snubní prstýnky. Multisizer považujte jako malou pozornost od nás.

měření velikosti snubních prstenů

Máte zájem o Multisizer zdarma

Vyplňte níže uvedený formulář a my vám zdarma zašleme šikovného pomocníka pro zjištění velikosti prstu.

CO SE STANE, KDYŽ ZVOLÍM ŠPATNOU VELIKOST?

Přestože jsou předchozí možnosti, jak zvolit správnou velikost, velmi přesné, i tak se může stát, že po čase zjistíte, že vám úplně nevyhovuje. Nevěšte však hlavu, budeme se maximálně snažit, abychom společně s vámi tento problém vyřešili.


Velikost prstenů se dá upravit až o dvě velikosti, ale s několika omezeními:


lze upravit pouze prsteny kulatých tvarů, atypické tvary bohužel ne

nelze upravit prsteny s více kameny - hrozí tak jejich poškození

stříbrné snubní prsteny upravit nelze, při změně velikosti by praskly

prsteny s rytinou nejdou upravit, jelikož by se tak poškodil vzhled písma